Apartmány a Ubytování Mlýnice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Boženy Němcové 1325/15, Litovel 78401

Apartmány a Ubytování Mlýnice naleznete v centru města Litovel, 18 kilometrů od Olomouce. Pohodlné ubytování pro jednotlivé turisty, firemní klientelu i rodiny s dětmi je připraveno v 5 pohodlně zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou. Sportovní nadšenci mohou využít vybavené fitness centrum, těšit se můžete i na masáže. Příjemné posezení u dobré kávy nabízí útulná kavárna Kafemlejnek umístěná v přízemí objektu. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma na prostorném a uzavřeném nádvoří.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Apartmány a Ubytování Mlýnice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán 9
Apartmán 10
Apartmán 1
Apartmán 2
Apartmán 3
Apartmán 4
Apartmán 7
Apartmán 8

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Apartmány a Ubytování Mlýnice Pokoje

Ke komfortnímu ubytování je připraveno 5 plně vybavených apartmánů až se 7 lůžky. Součástí základního zařízení všech apartmánů je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech apartmánech naleznete plně vybavenou kuchyňku, fén, televizi se satelitním příjmem, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Ubytování je umožněno za poplatek i malým domácím zvířatům. Za poplatek je k dispozici služba praní a žehlení či dětská postýlka.

Apartmány a Ubytování Mlýnice Gastronomie

Apartmány Mlýnice mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Příjemné posezení i chutné občerstvení nabízí útulná kavárna Kafemlejnek, kde si můžete vychutnat výtečné snídaně nebo uspořádat menší rauty a společenské akce.

Apartmány a Ubytování Mlýnice Recepce

7:00 - 19:00


V době od 19:00 do 7:00 není recepce v provozu.


Čas příjezdu: od 13:00

Čas odjezdu: do 10:00

Apartmány a Ubytování Mlýnice Dostupnost

Autobusové a malé vlakové nádraží je od Apartmánů a Ubytování Mlýnice vzdáleno 100 metrů. Do centra města Litovle se dostanete po 200 metrech.

Apartmány a Ubytování Mlýnice Okolí

Město Litovel, nazýváno také Hanácké Benátky, sídlí v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně rybaření, kanoistiky, pěší turistiky i cykloturistiky. K výletu láká mimo jiné 13 kilometrů vzdálený hrad Bouzov či 18 kilometrů vzdálené město Olomouc, ve kterém můžete navštívit například Olomoucký hrad, Arcibiskupský palác Olomouc nebo Muzeum olomouckých tvarůžků.

Apartmány a Ubytování Mlýnice

Boženy Němcové 1325/15, Litovel
Zobrazit celou mapu